Web Analytics Made Easy - Statcounter
-10%

YABA / BALYA YÜKLEME MAKİNESİ

YABA / Balya Yükleme Makinesi tarım ve hayvancılık sektöründe, kaba yem olarak adlandırılan bazı tarla bitkilerinin, biçildikten sonra balya bağlama makinesi tarafından bağlanan ve bağlandığı yere bırakılan balyaların, tarladan başka bir yere traktör ile nakli esnasında, traktör römorkuna minimum insan gücü ile yüklemeyi sağlayan, nakil işleminde kullanılacak traktör römorkunun yan kapağına monte edilen ve traktörden aldığı hidrolik yağ basıncıyla çalışan bir makinedir.

 

YABA / Balya Yükleme Makinesi; halen yaygın olarak, insan gücü ile yapılan traktör römorkuna balya yükleme işinde, insan gücünü minimum seviyeye indirmek için minimum maliyet optimum fayda sağlama amacıyla üretilmiştir. Bu amaca ulaşmak için, kullanım ömrü uzun, dayanımı yüksek, bakım ve onarım maliyeti çok düşük, basit bir yapıdan oluşturulmuştur.

 

YABA / Balya Yükleme Makinesi, talep eden tüm çiftçilerimize ulaştırabilmek ve ulaştırdıktan sonra da çiftçilerimiz tarafından naklini kolaylaştırmak için modüler (parçalı) bir yapıda projelendirilmiş olup, bir pulluğun traktöre takılması kadar kolay olan montajı çiftçilerimize bırakılmıştır. Demonte olan parçaların yanlış montajı neredeyse mümkün değildir.

 

Makinamızda Tek Hareketli Silindir (Piston) tercih edildiğinden, tek hidrolik (damper) çıkışlı traktörlere de uyumludur.


Toplam Ağırlığı 29 kg’dır. Demonte yapısı sayesinde en ağır parçası yaklaşık 8 kg olduğundan bayan çiftçilerimizin de kullanımına uygundur.


Teleskobik (uzatılabilme) özelliği sayesinde, römork tabanından 3 m’ye kadar (8-9) sıra balya yükleye bilmektedir.


Makinamızın kaldırma üst limiti bilinmemektedir. Ülkemizde standart bir balya yaklaşık 25-30 kg ağırlığında olduğundan,  test aşamalarında 50-60 kg (iki adet) balya ile test edilmiş, herhangi bir sorun tespit edilmemiştir.


Makinanın römorkla bağlantısını sağlayan ters U şeklindeki ayaklar 4,5 cm genişliğindedir. Ülkemizde standart römork kapak et kalınlığı 4 cm olduğundan ihtiyacı karşılamaktadır.


Hidrolik hortumu 4,5 m olup, ihtiyacı karşılamaktadır. Ancak gerektiğinde ek yapılabilecek şekilde imal edilmiştir.


Makinamızın projelendirme aşamasında kaliteden ödün vermeden, gereksiz aşırılıklardan kaçınılarak düşük fiyat ve kullanım kolaylığı sağlanmıştır. 

 

Modern Tasarım; Uzman tasarım ve analiz ekibi ile kendine özgü, modern ve güçlü bir tasarım sunulmuştur.

Modüler (De-Monte) Yapı; Satış sonrası ihtiyaç halinde opsiyon ilave edebilme seçeneği.

Yedek Parça Temini; Makine parçalarının tamamının yedek parça olarak tedarik edebilme olanağı.

Uzun Kullanım Ömrü; Yüksek dayanımlı ve kaliteli ham madde kullanımı.

Elektrostatik Toz Boya Kaplama; Aşınma direnci yüksek, uzun ömürlü  Elektrostatik Toz Boya Kaplama tercih edilmiştir.

Düşük Bakım Maliyeti; Düşük Bakım maliyetleri ve olası arıza durumlarında ekonomik çözümler sunulmaktadır.

Yüksek Performans; Tasarımından, üretim, pazarlama ve kullanımına kadar tüm aşamalarda optimum fayda prensibi hedeflenmiştir.

 

ÜRÜNÜMÜZÜN TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ BELGELENDİRME SÜRECİ DEVAM ETMEKTEDİR  

 


ÜCRETSİZ KARGO

KDV BİZDEN

GÜVENLİ ÖDEME

İADE VE DEĞİŞİM GARANTİSİ 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

YABA / BALYA YÜKLEME MAKİNESİ


Online Destek ve Sipariş :0505 544 61 39

KDV DAHİL  ve KARGO BİZDEN

  • Ürün Kodu: YABA / BALYA YÜKLEME MAKİNESİ
  • Stok Durumu: 39
İndirim İçin Kalan Süre
  • 10.500,00TL
  • 9.500,00TL

Etiketler: YABA / BALYA YÜKLEME MAKİNESİ, BALYA YÜKLEME MAKİNESİ, YABA, BALYA YÜKLEME, SAMAN BALYASI YÜKLEME, BALYAMATİK, HİDROLİK YABA,